Gizlilik Politikamız

QL Egzama Şampuanı internet sitesi ve ticaret firmamız, çeşitli nedenlerden dolayı kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne amaç ile toplandığı, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde muhafaza edildiği belirtilmiştir. 

Egzamasampuani.com internet sitesi üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işimizin doğası gereğince toplanmaktadır. 

Toplamış olduğumuz bu kişisel verilerin nedenlerini ve nerelerde kullanacağımızı şu şekilde sıralayabiliriz :

  • Firmamıza iletilen bütün kişisel veriler, müşterilerimiz ile hızlı iletişim ve siparişleriniz doğru kişiye teslimatı içindir.
  • Müşterilerimizin firmamıza iletmiş oldukları kişisel veriler kargo haricinde kesinlikle 3. şahıs ve firmalar ile paylaşılmamaktadır.
  • Müşterilerimizin iletmiş oldukları kişiler veriler, ilerleyen zamanlarda firmamız tarafından düzenlenecek olan herhangi bir reklam, promosyon, kampanya için kullanılmayacaktır.

Altyapımız ile ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözümlenebilmesi için, Firmamız, ziyaretçilerimizin IP adresini kaydetmektedir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Ayrıca sahte siparişlerde kanuni delil taşıma niteliğide mevcuttur.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.